Hallitus

Tampere Saints ry:n hallitus valitaan aina kahdeksi vuodeksi kerrallaan.

 

Vuosikokouksessa 2018 valittiin uusi 7-jäseninen hallitus, jota johtaa puheenjohtaja Marko Husu. 

 

Tältä sivulta löydät tarvitsemasi yhteystiedot, olit sitten innokas harrastaja, yhteistyökumppani tai fani. Hallituksen jäsenet auttavat kaikkiin seuran toimintaan liittyvissä kysymyksissä tai vähintään ohjeistavat sinut oikealle yhteyshenkilölle. Ole rohkeasti yhteydessä ja laitetaan yhdessä seuran asiat kuntoon!

Marko Husu

Puheenjohtaja 044 709 1110 marko.husu@tamperesaints.fi

Kalle Lahtinen

Varapuheenjohtaja 040 7010299 kalle.lahtinen@tamperesaints.fi

Maija Tikkala

Toiminnanjohtaja ja sihteeri 040 863 0113 maija.tikkala@tamperesaints.fi

Marcus Lönnqvist

Miesten jaoston edustaja 050 574 5897 marcus.lonnqvist@tamperesaints.fi

Beata Vaateri

Nuorten jaoston edustaja 045 151 0835 beata.vaateri@tamperesaints.fi

Jarno Jokinen

Rahastonhoitaja 045 264 3234 jarno.jokinen@tamperesaints.fi

Laura Suominen

Naisten jaoston edustaja 050 912 0859 laura.suominen@tamperesaints.fi