Hallitus

Tampere Saints ry:n hallitus valitaan aina kahdeksi vuodeksi kerrallaan.

 

Vuosikokouksessa 2016 valittiin uusi 9-jäseninen hallitus, jota johtaa puheenjohtaja Marko Husu. Hallitukseen valittiin myös kaksi varajäsentä, Antti Uurtamo ja Tytti Martikainen.

 

Tältä sivulta löydät tarvitsemasi yhteystiedot, olit sitten innokas harrastaja, yhteistyökumppani tai fani. Hallituksen jäsenet auttavat kaikkiin seuran toimintaan liittyvissä kysymyksissä tai vähintään ohjeistavat sinut oikealle yhteyshenkilölle. Ole rohkeasti yhteydessä ja laitetaan yhdessä seuran asiat kuntoon!

Marko Husu

Puheenjohtaja 044 709 1110 marko.husu@tamperesaints.fi

Hannes Mattila

Varapuheenjohtaja 040 764 0190 hannes.mattila@tamperesaints.fi

Maija Tikkala

Sihteeri 040 863 0113 maija.tikkala@tamperesaints.fi

Marcus Lönnqvist

Toiminnanjohtaja 050 574 5897 marcus.lonnqvist@tamperesaints.fi

Tytti Martikainen

Rahastonhoitaja 040 502 6725 tytti.martikainen@tamperesaints.fi

Jarno Jokinen

Rahastonhoitaja 045 264 3234 jarno.jokinen@tamperesaints.fi

Laura Suominen

Jäsen 050 912 0859 laura.suominen@tamperesaints.fi

Jussi Tammi

Jäsen 050 304 9025 jussi.tammi@tamperesaints.fi

Jussi Honkonen

Jäsen 040 969 4344 jussi.honkonen@tamperesaints.fi

Ville Terenius

Jäsen 040 733 9397 ville.terenius@tamperesaints.fi